گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه

تاریخچه


صنایع کاشی و سرامیک فرزاد با عنایت حضرت حق وهمت مسئولان و مدیریت این صنایع در سال1388 افتتاح و فعالیت خودرا در زمینه تولید کاشی و سرامیک و صادرات آن بامديريت متخصص و باتجربه و همكاري مشاورين و مهندسين مجرب و با بهره گيري از بروزترين تكنولوژي هاي روز دنيا و ماشين آلات مدرن شركت ساكمي ایتالیا در صنعت كاشي و سراميك و راه اندازي سيستم هاي پيشرفته تهيه بدنه و بالميل-هاي كانتينيوس و سيستمهاي تمام اتومات شروع بکار نموده وهرساله هم با طرح توسعه و اجراي يك فاز جديد ، توليد و سطح کیفیت خود را افزايش و با بكارگيري 1000 نفر نيروي متخصص و مجرب و در حال آموزش در سيستم هاي مديريتي و كارگري مشغول به فعاليت مي باشد .

موفقیت در تحقق تولید انواع کاشی کف و دیوار که بنا برنظر متخصصان فنی با محدودیت های فراوانی روبروست، نشان دهنده مدیریت با درایت این مجموعه صنعتی است .

واحدهای تهیه فرمول بدنه و تولیدگرانول و پرسهای مدرن و بخش لعاب مجهز به انواع تجهیزات اعمال لعاب و چاپ DURST ایتالیا و کوره های مدرن پخت سریع ( رولر) به این شرکت امکان داده است که بتواند انواع کاشی دیوار و کف را در طرح های متنوع و چند چاپ تولید نماید.این واحد از شروع به تولید هرساله یک طرح توسعه راه اندازی و اجرا کرده است و توانسته درپایان سال 95 فاز ششم این مجتمع را به بهره برداری برساند.

اين شركت افتخار دارد به عنوان واحد نمونه توليدي و صنعت سبز و دوستدار كارگر و دارنده استانداردهای بين المللي ISO9001 و ISO14001 در مدیریت کیفیت ،SGSوهمچنین OHSAS گواهی CE اروپا خود را به عنوان شرکتی خوشنام و باتجربه و با كيفيت برتر و بروز در سطح كشور و بين الملل معرفي كند .

مجتمع کاشی فرزاد و سرامیک یلدا با افتخار اعلام می کند در سالهاي 1391 و 1392و 1393 و 1394 و 1395 به عنوان کارآفرین برتر و صادر کننده نمونه از بین 100 شرکت برتر کشور انتخاب شده است و در سال 1396 به عنوان صادرکننده نمونه کش.ر انتخاب شده است .

هم اكنون این مجتمع با توليد انواع كاشي و سراميك ، علاوه بر تامین بازارهاي داخلي به بازارهاي كشورهاي افغانستان ، پاكستان ، عراق و تاجيكستان وتركمنستان و همینطور کشورهای آسیای میانه و سوریه محصولات خود را صادر مي كند .

اضافه می شود شرکت حمل و نقل "فرامرز سیر" وابسته به صنایع کاشی فرزاد با سرمایه گذاری بالغ بر 100 میلیارد ریال در سال 1393 نیز در جنب این مجتمع آغاز به فعالیت نموده است.واحد های تولید کارتن ،رنگ و لعاب،تولید نایلون جهت شرینگ پالتها و کارتن ها نیز با سرمایه گذاری عظیمی در سال 1393 و 1394 مورد بهره برداری قرار گرفته است.

همچنین طرح آماده سازی خاک و دانه بندی فرمولاسیون در زمینی به وسعت هشت هکتار و با سرمایه گذاری بالغ بر صد میلیارد ریال نیز در سال 94 در مجتمع کاشی فرزاد مورد بهره برداری خواهد گرفت.علاوه بر فعالیت صنعتی ،مدیریت مجموعه در بخشهای کشاورزی نیز فعالیت چشمگیری داردکه بالغ بر 370 هکتار زمین زراعی و باغات را شامل می شود.

صنایع کاشی و سرامیک فرزاد با چشم اندازی روشن و افق های بلند و با تکیه بر تخصص جوانان با غیرت این مرز و بوم به عنوان پایگاهی محکم در عرصه تولید کاشی و سرامیک بر قله افتخار ایران اسلامی خواهد ماند.انشالله.
تست مشکل بروزرسانی
Thanks!